فراخوانی ...

» سیستم جامع مانیتورینگ

 سامانه جامع پایش و نظارت شرکت ایده بکر مبین یک نرم افزار در سطح سازمانی است که برای مانیتورینگ زیرساخت های IT به کار می رود. با استفاده از سامانه جامع ایده بکر مبین تقریباً هیچ محدودیتی در جمع آوری اطلاعات از شبکه وجود ندارد. سیستم مانیتورینگ شبکه ما یک سرویس مانیتورینگ کارآمد است، به طوری که می تواند در لحظه صدها سامانه مانیتورینگ را به طور هم زمان پایش کند و خلاصه جامع و کاملی از آنچه که در حال رخ دادن است را به کاربر در یک محیط نرم افزاری مبتنی بر وب نشان دهد.
سامانه جامع پایش و نظارت شرکت ایده بکر مبین علاوه بر ذخیره سازی داده ها، ویژگی های نمایشی و گرافیکی (مانند نقشه ها، گراف ها، نمایش ها و …) را به شیوه های بسیار انعطاف پذیر و کاربرپسندی با هدف تجزیه وتحلیل وضعیت کلی و ارسال هشدار در اختیار سازمان ها و شرکت های بزرگ قرار می دهد. در این سامانه می توان برای داده های دریافتی آستانه هایی را تنظیم کرد و به محض اینکه برخی از پارامترهای این داده ها از حدود این آستانه ها عبور کرد، با استفاده از ایمیل و یا سایر راه ها مدیر شبکه را از وقوع این رویداد مطلع ساخت. 
سامانه جامع پایش و نظارت شرکت ایده بکر مبین از یک مکانیسم اطلاع رسانی استفاده می کند که به کاربران این امکان را می دهد تا هشدارها را برای هر نوع رویدادی ایجاد کنند. همچنین در سامانه ایده بکر مبین از استخراج داده ها و اطلاعات پشتیبانی می شود و تمامی گزارش ها، داده ها، نمودارها و تنظیمات در این سامانه از طریق یک رابط تحت وب قابل دسترسی هستند. این باعث می شود که کاربر این امکان را داشته باشد در هر زمان و مکانی وضعیت را تحت نظر داشته باشد.


» کاربرد

 درصورتی که در مجموعه شما تعداد زیادی دستگاه مانیتورینگ وجود داشته باشند که در مکان های مختلفی قرار گرفته اید می توانید از سامانه جامع پایش و نظارت بر محیط شرکت ایده بکر مبین برای نظارت جامع و کلی بر روی همه این دستگاه به صورت هم زمان و در یک محیط بهره بگیرید. با استفاده از این سامانه می توان بر روی صدها دستگاه که در نقاط مختلف جغرافیایی نصب شده اند به صورت هم زمان نظارت داشت. این سامانه به صورت یک نرم افزار تحت وب در اختیار خواهد بود. در این سامانه داده های هر دستگاه از طریق روش های مختلف همچون پروتکل SNMP، Syslog، SSH و ... قابل استخراج است و در صورت رخ دادن شرایط از پیش تعریف شده در نرم افزار، اخطارهایی با سطوح مختلف داده خواهد شد و محل سیستمِ دارای خطا و نوع خطای رخ داده بر روی نقشه مشخص خواهد بود که در مدیریت تعداد زیادی دستگاه کمک کنده خواهد بود. همچنین انواع گراف ها از وضعیت این دستگاه نیز قابل نمایش هستند.

سورنتال

مرکز رسانه

سخت افزار و شبکه

مشاوره

راهکارهای نوین همراه

هوش تجاری

سیستم مانیتورینگ

  • سیستم جامع مانیتورینگ

  • کاربرد

سامانه پایش و نظارت بر محیط

سنسورهای وایرلس