فراخوانی ...
 • اینترنت رایگان در اماکن عمومی مالزی اینترنت رایگان در اماکن عمومی مالزی

  وزارت چندرسانه ای و ارتباطات مالزی با همکاری ایالت های مختلف این کشور در اماکن عمومی اینترنت رایگان به مردم و گردشگران خارجی عرضه می کند.

   به گزارش ایرنا، معاون وزیر ارتباطات و چندرسانه ای مالزی روز دوشنبه گفت که تمامی ایالت ها این کشور باید تمهیداتی بیاندیشند که مردم و گردشگران در اماکن عمومی از اینترنت رایگان استفاده کنند.

  ˈجایلانی جوهریˈ تصریح کرد که ایالت ˈترنگانوˈ هم اکنون متعهد به ارائه اینترنت بدون سیم (وایفای) در 600 مکان عمومی شده و حدود 30 میلیون رینیگت (9 میلیون دلار) برای انجام این طرح هزینه می کند.

  به گزارش خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، این مقام مالزیایی که در جلسه ای در ایالت ترنگانو سخنرانی می کرد، گفت که در این ایالت بیش از 39 برج مخابراتی با هزینه ای بیش از 58 و نیم میلیون رینگیت (17 میلیون دلار) در سه سال آینده ساخته می شود.

  دفاتر اداری، سازمان ها، بیمارستان ها، ایستگاه های اتوبوس، بازار و مراکز خدمات دولتی از جمله اماکنی هستند که از خدمات اینترنت رایگان بی سیم بهره مند می شوند.

  پیش از این ماهاتیر محمد نخست وزیر اسبق مالزی در اظهاراتی اعلام کرده بود که اگر وی پست نخست وزیری را در اختیار داشت اینترنت را سانسور می کرد.