فراخوانی ...
 • کاربرد ها و موارد استفاده

    در دنیای فناوری اطلاعات به ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی و تهدیدات شبکه ای به عنوان مهم ترین خطر برای یک سازمان یاد می شود. با این وجود، عوامل محیطی مانند گرمای بیش از حد، رطوبت، جریان هوای نامطلوب و.. می توانند به همان اندازه برای هر سازمانی

    در دنیای فناوری اطلاعات به ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی و تهدیدات شبکه ای به عنوان مهم ترین خطر برای یک سازمان یاد می شود. با این وجود، عوامل محیطی مانند گرمای بیش از حد، رطوبت، جریان هوای نامطلوب و.. می توانند به همان اندازه برای هر سازمانی مخرب و هزینه بر باشند. با بهره گیری از راهکارهای مقیاس پذیر ایده بکر مبین می توان به صورت مداوم وضعیت رک ها، اتاق های سرور و دیتاسنترهای عظیم را پایش کرد و هر زمان که اتفاق ناهنجاری در حال رخ دادن بود با شیوه های متنوعی از آن اطلاع پیدا کرد و در نهایت جلوگیری نمود. 
    اهمیت حفظ نمونه های آزمایشگاهی مانند خون و بافت ها در شرایط ایده آل برای انجام تحقیقات با کیفیت بسیار حیاتی است. به همین جهت، عدم نظارت بر عوامل محیطی مانند دما و رطوبت در آزمایشگاه ها می تواند باعث آسیب های غیرقابل جبران به نمونه ها، اخلال در روند تحقیقات و ایجاد هزینه های گزاف شود. راهکارهای شرکت ایده بکر مبین، آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی را قادر می سازد تا شرایط محیطی ایده آل را با نظارت دائم بر محیط آزمایشگاه محقق سازند.

   
     برای شرکت های تأمین کننده مواد غذایی، کسب اطمینان از این که مواد غذایی فاسد شدنی همیشه در دما و شرایط محیطی مناسب قرار دارند، از جهت ضرورت کیفیت خدمات، سلامت مشتریان، جلوگیری از ضررهای مالی ناشی از خراب شدن مواد و عدم رضایت مشتریان بسیار با اهمیت است. سامانه پایش و نظارت بر محیط ایده بکر مبین راهکاری ایده آل برای تضمین قرار داشتن انبارها، سردخانه ها فریزهای رستوران ها در شرایط محیطی مناسب است. به عنوان مثال، اگر درب سردخانه به اشتباه باز بماند و یا سردخانه دچار قطعی برق شود، سامانه در زودترین زمان این مسئله را تشخیص و به کاربر هشدار اطلاع می دهد.

     پایش و نظارت مداوم بر تجهیزات مخابراتی برای کسب اطمینان از این که این تجهیزات در شرایط ایده آل فعالیت می کنند و خللی در ارائه خدمات به مشتریان ایجاد نمی شود، بسیار ضروری است. راهکارهای پایش و نظارت بر محیط ایده بکر مبین قادر هستند تا وضعیت محیطی این تجهیزات را در به صورت 24 ساعته پایش و نظارت کنند. محصولات ما می توانند علاوه بر پایش پارامترهای محیطی مانند دما، رطوبت و ... برای پایش و نظارت بر ولتاژهای AC ورودی،، ولتاژ بأس -48VDC و فعالیت کردن باتری ها مورد استفاده قرار بگیرند.